O nas

Gentle House to serwis sprzątający z ambicjami.

image_02

Nasza oferta skierowana jest zarówno do odbiorców indywidualnych, jak i do firm.

Zajmujemy się profesjonalnym sprzątaniem mieszkań, domów, apartamentów, a także biur na terenie Warszawy i okolic. Jesteśmy rzetelni, solidni i profesjonalni. Szanujemy prywatność i specyfikę każdego domu i dostosowujemy się do Państwa wymagań.

Dla Państwa wygody wprowadziliśmy usługę mycia samochodów i innych pojazdów z dojazdem do Klienta. Usługa wykonywana jest przy użyciu mobilnej, ekologicznej myjni parowej. Jesteśmy zdeterminowani, aby jakość świadczonych przez nas usług porządkowych była na najwyższym poziomie. Stawiamy na ciągły rozwój i słuchamy Państwa potrzeb. Nasz zasięg działania obejmuje Warszawę i okolice, między innymi: Piaseczno, Konstancin Jeziorna, Raszyn, Piastów, Marki, Zielonkę, Sulejówek, Józefów i inne miejscowości.

Sprostamy wszystkim Państwa oczekiwaniom co do czystości!

Gwarantujemy najwyższą jakość naszych usług!

Przykładowe ceny

  • Standardowe sprzątanie mieszkania o pow. 60 m2  120 PLN netto
  • Standardowe sprzątanie biura o pow. 100 m2 150 PLN netto
  • Pranie tapicerki samochodowej 150 PLN netto
  • Położenie na pojazd teflonu/wosku Carnauba 60 PLN netto
  • Umycie karoserii pojazdu, wraz z położeniem warstwy hydrowosku, czernieniem opon, nabłyszczaniem felg oraz odkurzaniem wnętrza auta i pielęgnacją kokpitu w samochodzie osobowym 120 PLN netto
  • Ta sama usługa w przypadku aut typu SUV i VAN – cena około 20% wyższa

image_03

Dlaczego klienci nam zaufali?

01.

Dbamy o prywatność naszych klientów
Wiemy, jak ważna dla Państwa jest prywatność i spokój. Zadaniem Gentle House jest dbanie o czystość i bezpieczeństwo w Państwa domu.
02.

Jesteśmy perfekcjonistami w tym co robimy
Naszym celem jest idealny porządek w Państwa domu lub biurze. Zespół Gentle House zadba o każdy szczegół i jest do Państwa dyspozycji.
03.

Oferujemy szeroki wachlarz usług, aby sprostać nawet najwyższym wymaganiom
Serwis sprzątający to jedna z naszych usług. Wychodząc na przeciw wymaganiom i uwagom naszych klientów, oferujemy również usługi uzupełniające takie, jak odśnieżanie czy pielęgnacja zieleni.
04.

Każdy klient Gentle House jest pod opieką naszego koordynatora, któremu może zgłosić swoje uwagi
Aby zapewnić najwyższy poziom usług, nasi klienci na co dzień mają kontakt ze swoimi opiekunami z Gentle House. Mogą im zgłosić zapotrzebowanie na nowe usługi lub omówić już przeprowadzony serwis.