Referencje

Referencje

Z usług mobilnej myjni parowej należącej do firmy Gentle House korzystam od kilku miesięcy. Ta usługa to świetny pomysł – wystarczy zadzwonić i umówić się na mycie auta w dowolnym miejscu. Ja najczęściej zamawiam mycie pod moim biurem i do domu już wracam wymytym, nawoskowanym i wyczyszczonym w środku samochodem.

Wszystkim lubiącym wygodę, śmiało mogę polecić usługi myjni parowej Gentle House.

Marcin Bieniek,

 

Pan Tomek z firmy Gentle House bardzo dobrze i szybko poradził sobie z odświeżeniem wykładziny dywanowej w naszym biurze. Cała wykładzina została dokładnie wyprana przy pomocy specjalnego odkurzacza, skutecznie usunięto także kilka brudnych plam na jednym z jej rogów. Polecam usługi Gentle House.

Iwona Marciniak,

 

 

Niedawno zakończyliśmy z mężem wykańczanie naszego wymarzonego mieszkania na Mokotowie. Przed wprowadzeniem została nam jednak masa sprzątania. Moja koleżanka poleciła mi firmę Gentle House, skorzystałam z ich usług i jestem pod wrażeniem.

Mieszkanie zostało doczyszczone bardzo dokładnie i jednocześnie sprawnie, wszystkie powykończeniowe zabrudzenia zostały wyczyszczone, wymyte okna wraz z ramami, a przede wszystkim całe mieszkanie odkurzono profesjonalnym odkurzaczem, usunięty został pył pobudowlany – największa zmora po zakończonych budowach i remontach.

Pracownicy Gentle House są profesjonalni, a jednocześnie bardzo sympatyczni.

Na pewno nadal będziemy korzystać z usług Gentle House.

Anna Madej,

 

 

Współpraca z firmą Gentle House trwa już od roku, firma świadczy usługi sprzątania na obiekcie ul. Synów Pułku 5/25 w Warszawie. Chcemy wyrazić zadowolenie z jakości i rzetelności wykonywanych usług. W pełni rekomendujemy korzystanie z usług sprzątania Gentle House – to firma profesjonalna i godna zaufania.

Krzysztof Radzikowski, DMD – Media

Jesteśmy bardzo zadowoleni ze współpracy z Gentle House. Ich usługi są na wysokim poziomie, obsługa bardzo miła, a biuro zawsze czyste. Polecamy firmę Gentle House do sprzątania zarówno w biurze, jak i w domu. Można im zaufać w kwestii opieki nad biurem i firmą.

Tomasz Dąbrowski, New Project Director
http://henrynortonmedia.co.uk/pl/start/

 

 

Uprzejmie informuję, że firma Gentle House współpracuje z KDS Sp. z o .o. Sp. k. w Warszawie w zakresie sprzątania i odświeżania pomieszczeń.

Firma dysponuje fachowymi pracownikami. Współpraca układa się bardzo dobrze. Firma wywiązuje się z obowiązków rzetelnie i solidnie zgodnie z zawartą umową.

Tomasz Dąbrowski, Prezes Zarządu
http://kds.com.pl/

 

 

Pani Ania pracując w Property Entertainment Group jako osoba sprzątająca w okresie 10.03-09.2015 r. wykazała się dużą rzetelnością w swoim zakresie obowiązków. Nie miałem nigdy zastrzeżeń co do jej pracy. Jest to osoba pracowita, dokładna, z wysoką kulturą osobistą.

W pełni mogę polecić firmę sprzątającą Gentle House – pracują tam sami profesjonaliści.

Jacek Kacprzyk,